• +48 515123926
  • +48 515123926
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tučepi - info


Gdyby południowa Chorwacja mogła rozłożyć niewidzialne ręce w kierunku słońca, miejscem, w którym zbiegałyby się wszystkie punkty świetlne, byłoby Tučepi, małe serce Dalmacji. Tučepi, ze swoimi złotymi plażami, zielonymi sosnami, pięknem winnic i gajów oliwnych, kamieniem Biokovo i lazurowym morzem, jest zapierającą dech w piersiach lokalizacją, przewyższoną przez nikogo.

Tučepi to znana miejscowość turystyczna w środkowej Dalmacji, położona na Riwierze Makarskiej, u podnóża góry Biokovo. Dzięki wyjątkowej pozycji Tučepi oferuje liczne możliwości wypoczynku i stał się ulubionym miejscem turystycznym w całej Chorwacji i Europie. Położony zaledwie 80 km od lotniska w Splicie i łatwo dostępny z dróg, promów i portów, Tučepi jest łatwo połączony ze wszystkimi centrami UE.

Tučepi oferuje swoim gościom bogate kulinarne przysmaki w hotelach, restauracjach i piwnicach z winami. Osoby zainteresowane aktywnymi wakacjami mają dostęp do całego sprzętu potrzebnego do uprawiania różnych sportów wodnych, a także do innych obiektów sportowych.

Bliskość Biokovo jest prawdziwym luksusem dla wspinaczy i dla wszystkich, którzy lubią chodzić na zewnątrz na otwartej przestrzeni.

Tučepi to starożytna osada z przeszłością liczącą cztery miliony lat. Dzięki swoim charakterystycznym cechom, połączeniu najbardziej krystalicznie czystego morza i najwyższej góry Morza Śródziemnego, Tučepi stało się wiodącym celem podróży dla osób szukających spokoju i odprężenia w spokojnym otoczeniu przyrody.

 

Zdjęcia - Tučepi

flyer

© 2024 Cro-Travel sp. z o.o.. Wszystkie prawa zastrzeżone